نمایه شرکت

محصولات ویژه

نمایه شرکت

شرکت ماشین آلات Eaststar، آموزشی ویبولیتین یکی از حرفه ای ترین و بزرگترین شرکت های تولید سنگ ماشین آلات در چین است. Eaststar به طور عمده تولید خط تولید مصنوعی سنگ و تجهیزات سنگ زنی مربوطه مانند خط تولید مصالح سنگ مرمر و کوارتز، چوب صخره های سنگ مرمر، و غیره با بیشترین تجربه تیم حرفه ای در تحقیق و توسعه، تولید و کنترل کیفیت، ما مشتریان با بیشتر بالغ و بیشتر راه حل های تجهیزات کامل برای سنگ مرمر و کوارتز مصنوعی، و غیره با پیوستن به فلسفه کسب و کار مشتری مورد نیاز مشتری، این شرکت خدمات فنی تا چند صد شرکت سنگ ارائه شده است. کیفیت و خدمات اختصاصی ما نه تنها اعتبار و ستایش زیادی از شرکت های متعدد در این صنعت به دست آورد، بلکه به ما در ساختن نام تجاری خوب در بازارهای داخلی و خارج از کشور کمک کرد.


با توسعه سریع اقتصاد جهانی و پروژه های ساخت و ساز، تقاضای روزافزون در دکوراسیون داخلی و خارجی، و در نتیجه افزایش نیاز به سنگ مرمر و کوارتز مصنوعی وجود دارد. در پاسخ به این وضعیت، دستگاه Eaststar برای مشتریان سراسر جهان، خط تولید خط تولید Turn-Key را صادر می کند که خروجی آن خطوط تکمیل شده برای سنگ مرمر مصنوعی یا کوارتز خواهد بود. آنچه ما ماشین آلات Eaststar را عرضه می کنیم تنها یک ماشین نیست، بلکه تمام خط کامل برای تولید منطقی تر است. ما ارائه پشتیبانی جامع استاندارد در نرم افزار، فن آوری پردازش، بهینه سازی کارگاه، و آموزش تولید و غیره


کنترل فرآیند تولید برای هر خط تمام تولید شده توسط شرکت ما می تواند توسط کامپیوتر پیشرفته اداره شود. یک اپراتور اصلی به اندازه کافی برای استقرار کل کارخانه و فرآیند تولید است که صرفه جویی در نیروی انسانی، بلکه بسیار کارآمدتر است. سیستم تغذیه اتوماتیک مواد، توزیع، مخلوط کردن، شکل دادن، سیستم جامد تولید مداوم و کارآمد را تضمین می کند، و سپس کیفیت بلوک های سنگی با هزینه های کم هزینه پایدار است.


  • QR CODE
  • facebook