رده محصول

دانش

نکاتی برای تشخیص سنگ مرمر ساخته شده با کیفیت بالا
Jun 25, 2018

با توسعه صنعت دکوراسیون، صنعت سنگ مرمر مصنوعی نیز یک بازار توسعه خوب به دست آورده است. با تقویت مداوم مفهوم حفاظت از محیط زیست مصرف کنندگان، بازار برای فعالیت حفاظت از محیط زیست سنگ مرمر ساخته شده و الزامات کیفیت به طور فزاینده ای بالا است.

سنگ مرمر مصنوعی به طور کلی پر از طبیعت زیبا، نفیس زیبا و پرطرفدار است، همراه با طولانی مدت ناهموار و طولانی مدت آن، و سطح بعد از درمان ویژه حفاظت از میز چوبی، شیشه درجه حرارت بالا، اسید و قلیایی، روغن تهاجم، تبدیل شدن به آسان ترین برای تمیز کردن و حفظ یکی از مبلمان، و مفهوم زندگی مدرن بسیار سازگار است. اما برخی از کسب و کارهای سیاه و سفید برای تولید سنگ مرمر مصنوعی پایین تر، استفاده می شود برای این دکوراسیون مواد، ممکن است خستگی، سرگیجه و تهوع ظاهر می شود وجود دارد. بنابراین، ما باید سنگ مرمر مصنوعی با کیفیت بالا و سالم را برای تزئین انتخاب کنیم.

سری های کوچک زیر برای شما برای معرفی چند خرید مهارت های سنگ مرمر مصنوعی با کیفیت بالا.

1. برای دیدن نمونه های مصنوعی سنگ مرمر رنگ خالص ابری، ظاهر از هیچ چسب بافت چسب پلاستیکی مشابه، ورق عقب بدون سوراخ کوچک نازک؛

2. از بینی استفاده کنید تا بوی نمونه های سنگ مرمر ساخته شده را ببوسید، ببینید آیا تنفس شیمیایی شدید وجود دارد؟

3. نمونه را با دست با حس ابریشم لمس کنید، بدون احساس رضایتبخش، بدون احساس آشکار بالا و پایین از نابرابری؛

4. ظاهر بشقاب سنگ مرمر مصنوعی با ناخن، بدون خش خش؛

5. همان دو قطعه از سوراخ نمونه، آسان برای شکستن؛ 6. بررسی محصول هیچ صدور گواهینامه سیستم کیفیت ISO، گزارش بازرسی کیفیت، هیچ کارت اطمینان کیفیت و علائم امنیتی مرتبط وجود ندارد.


  • QR CODE
  • facebook