رده محصول

محصولات ویژه

ماشین سنگ زنی سنگ مرمر

دستگاه پرداخت 12 سر

دستگاه پرداخت 12 سر

Wanfu شرکت برگزاری Eaststar Machinery Co.Ltd یکی از حرفه ای ترین و بزرگترین ماشین آلات تولید سنگ در چین است. Eaststar به طور عمده تولید خط تولید مصنوعی سنگ و تجهیزات پردازش سنگ مرتبط است.
Send Inquiryچت کن

Wanfu شرکت برگزاری Eaststar Machinery Co.Ltd یکی از حرفه ای ترین و بزرگترین ماشین آلات تولید سنگ در چین است. Eaststar به طور عمده تولید خط تولید مصنوعی سنگ و تجهیزات پردازش سنگ مرتبط است. مانند خط تولید مصالح سنگ مرمر و کوارتز، مارپیچ ماربل، و غیره با بیشترین تیم حرفه ای با تجربه در تحقیق و توسعه، کنترل تولید و کنترل کیفیت، مشتریان ما را با راه حل های کامل و مجهز برای سنگ مرمر و کوارتز مصنوعی و غیره به کار می بریم. Eaststar ارائه خدمات فنی را به صدها شرکت سنگی ارائه می دهد. کیفیت و خدمات ما نه تنها اعتبار گسترده و ستایش از شرکت های متعدد در این inturstry، بلکه کمک به ایجاد نام تجاری خوب در بازارهای داخلی و خارج از کشور.


وزن سنگین تر از مسیر پرتو و ظاهر زیبا: ماشین جدیدتر پرداخت باعث می شود که مسیر پرتو در وزن بیش از 2 تن سنگین تر از قبل باشد. همچنین 304 مواد فولادی ضد زنگ برای طراحی ظاهر، که ظاهر زیبایی و بی نظیری را به وجود می آورد، استفاده می کند.


Hot Tags: ماشین های پرداخت 12 سر، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، قیمت، تکنولوژی جدید
  • QR CODE
  • facebook